Contact us to get a demo access to this channel

Program guide

13:33 Karl

Show more >

13:38 Pet Alien

Show more >

14:00 I Got A Rocket

Show more >

14:25 Pet Alien

Show more >

14:47 Hero: 108

Show more >

15:09 Karl

Show more >

15:14 I Got A Rocket

Show more >

15:39 Hero: 108

Show more >

16:01 Karl

Show more >

16:06 Pet Alien

Show more >

16:28 Om Nom Stories

Show more >

Top programs

Pet Alien

Serial animowany opowiada o przygodach grupki kosmitów, którzy zamieszkali w morskiej latarni, należącej do 15-letniego Ziemianina Tommy’ego Cadle’a. To właśnie Dinko, Gumpers, Swanky, Flip i Scruffy wprawiają Tommy’ego w wiele kłopotów i nieporozumień. Zawsze ilekroć Dinko i inni coś przeskrobią, wina spada na Tommy’ego.

Karl

Little JONNY loves eating junk food from time to time. Lucky him having a healthy hero inside his mind called KARL - a powerful (and clumsy) hero made of fruits. His mission is to help JONNY staying away from daily junk food temptations, represented by cool gruesome junk food monsters.

I Got A Rocket

Kreskówka opowiada o chłopcu zwanym Vincent Q, który na swoje 13. urodziny dostaje w prezencie rakietę, który w swoim działaniu przypomina robota. Odtąd nudne i atrakcyjne życie Vincenta zmienia się na dobre.

Hero: 108

Serial animowany opowiada o przygodach pięciu bohaterów z armii zwanej Zieloni. Walczą oni o pokój między ludźmi i zwierzętami w Ukrytym Królestwie. Na drodze stoją im Wielki Szachraj, Bracia Zebra oraz ich armia podburzonych zwierząt. Tak naprawdę za sznurki pociągają jednak mistyczni Dwuwładcy.